Logo

Power Coaching s.r.o

O nás

Power coaching je tu pre každého, kto chce žiť hodnotný a kvalitný život, kto sa nevzdáva a je rozhodnutý žiť šťastne. Pomocou koučingu vám kouč pomôže nájsť najlepšie riešenie, bude vás sprevádzať na ceste od problémov k riešeniam.

Sme členom ICF (International Coach Federation). Naši odborníci ukončili vzdelanie: ministerstvom akreditovaný kurz kouč 104-hod., a vysokoškolské odbory: manažment, sociálna a pracovná psychológia, psychológia.
Firma Power Coaching s.r.o. ponúka life coaching, biznis executive coaching, vzdelávanie, osobnostnú diagnostiku metódou GPOP.
V Power Coaching s.r.o. ako vzdelávacia inštitúcia, ponúkame kurzy ako: Akreditovaný kurz Kouč 104 hod., Business Coaching, Stress managment, Time managment, Úvod do koučingu, Zvýšenie sebavedomia. Aktuálne termíny a bližšie info nájdete v našich podujatiach. Pre viac info píšte na info@coaching-poradna.sk alebo volajte na 0911 467 629.
Slovenský, anglický, maďarský.
Dlhodobo spolupracujeme so spoločnosťami Mary Kay Slovakia, Zoznam s. r. o., Quety s. r. o., Tuv Sud Slovakia, Zetor a. s., Slovenská pošta a. s.
Mýtna 2886/5, 811 07 Bratislava
+421 904 682 754, +421 911 467 629
info@coaching-poradna.sk

Náš najnovší článok

Zásady efektívnej neformálnej komunikácie

Slovo komunikácia pochádza z latinského slova communicare. Najznámejším výkladom tohto slova je odovzdávanie správy či výmena obsahu. Málokto vie, že slovo komunikácia znamená aj „robiť niečo...

Napíšte nám