Ako byť šťastný

Prednášajúci: NLP Centrum Slovensko

O Podujatí

Žijeme v dobe, kedy sa naháňame za úspechom, kariérou, väčším domov, drahším autom, väčším počtom kamarátov či známych. Veľmi ľahko sa pritom môžeme ocitnúť v bode, kedy všetko toto máme a napriek tomu nie sme šťastní, cítime sa osamelí a frustrovaní.

Ako hovorí Dalajláma: „Musíme sa naučiť byť šťastní!“. To je naše ľudské poslanie. Nehovorí: „Pokúste sa nazhromaždiť čo najviac šťastia.“

Napriek tomu sa väčšmi zameriavame na kvantitu než na kvalitu v našom živote. Chceme mať viac priateľov, peňazí, voľného času, zážitkov, skúseností, informácií...

Ľudia žijú s mylnou predstavou, že mať viac, vedie k väčšiemu šťastiu, dokonca mať partnera a viac „priateľov“. Aj keď sa opak zdá byť pravdou, stále by sme radi uverili tejto ilúzii. Aspoň z nášho konania to vyplýva. Pretože napriek tomu, že s ďalšími kariérnym úspechom, dovolenkou či s ďalšími informáciami neprichádza trvalý pocit naplnenia, pokračujeme v ich získavaní s ešte väčšou vervou.

Ak sa o tejto téme chcete dozvedieť viac, ak vás zaujíma ako sa stať šťastným v živote, prijmite pozvanie na našu prednášku.

Začiatok od 18:00 – do 20:00 hod. Neváhajte a zarezervujte si vaše miesto ešte dnes!
Akceptujeme iba prihlásenia cez formulár na web našej stránke.

Kedy?

23.02.2018 - 23.02.2018
18:00 - 20:00

Kde?

NLP centrum Slovensko
Cukrová 14
811 08 Bratislava

Cena

0.00
KÚPIŤ VSTUPENKU