Ako sa vymaniť z kolobehu iracionality

Prednášajúci: topcoach.sk - Olívia Hurbanová

O Podujatí

Chybné rozhodnutia nám môžu zruinovať život, pripraviť nás o peniaze, priviesť firmu ku krachu... 

Problém ľudského rozhodovania tkvie v tom, že naše myslenie je neustále ovplyvňované určitými tendenciami alebo anomáliami, ktoré sa u nás vyvinuli evolučne a kedysi nám pomáhali prežiť, ale v dnešnej dobe nás často vedú k iracionálnym rozhodnutiam.

Viete prečo má podvedomá myseľ náskok pred tou vedomou? Viete akú úlohu v procese rozhodovania hrajú emócie? Na workshope sa naučíte to, ako rozhodovací proces neodfláknuť a rozpoznávať mentálne skratky v našom myslení?

 

Prečo by ste mali prísťak nutne hľadáte odpovede na nasledujúce otázky:

  • Prečo si po každej cigarete poviete, že je tá posledná a nakoniec aj tak neodoláte?
  • Prečo je čokoláda silnejšia ako vy?
  • Prečo máte v skrini kopec nepotrebných vecí?
  • Prečo si každý deň poviete, že už od zajtra začnete chudnúť?
  • Prečo neviete svoju hlavu odtrhnúť od počítača?
  • Viete akú úlohu v procese rozhodovania hrajú emócie a aké triky na vás skúša podvedomá myseľ

Pre koho je workshop určenýpre všetkých, čo chcú spoznať chyby v rozhodovaní, rozpoznávať ich, a robiť tak múdrejšie rozhodnutia.

Ciele workshopupríďte medzi nás a dozviete sa ako funguje vaša myseľ, ako pretvoriť nefunkčné návyky v návyky funkčné a ako sa rozhodovať tak, aby vám to prinieslo úžitok a spokojnosť. 

Ako bude workshop prebiehaťinteraktívnou zážitkovou formou. 

Čas18:00-20:00  

Miesto konaniaImpact Hub Bratislava  

Kapacita workshopukapacita je obmedzená na 20 miest. 

 

Lektorka workshopuOlívia Hurbanová

Lektorka, trénerka a mentorka

Olívia sa viac ako desaťročie venovala školeniam mäkkých i tvrdých zručností, medzinárodnému obchodu a projektovému riadeniu. Posledné roky ste ju mohli stretnúť v spoločnosti Lenovo, kde bola takmer 4 roky celou dušou oddaná vzdelávaniu. Momentálne vedie vlastnú tréningovú agentúru zameranú na rozvoj mäkkých komunikačných zručností, to všetko na základe najnovších poznatkov z behaviorálnej biológie a neurovedy. Po boku špičky slovenského reklamného sveta zastrešuje predmet Komunikácia v Creative Academy. Na Ekonomickej univerzite vyučuje svoj vlastný koncept Zručnosti budúCNOSTI (future skills) ako akreditovaný predmet v rámci predmetu Leadership. Olívia nemá rada stereotyp a obzvlášť ten v myslení. Vysvetlí vám, prečo je fajn narúšať zaužívané pravidlá, spochybňovať autority, status quo, či vaše skalopevné presvedčenia. Možno aj vďaka nej zobudíte v sebe spiaceho rebela.

topcoach.sk: tento workshop je súčasť konceptu topcoach.sk, ktorého cieľom je uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom LeTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi.

Tešíme sa na vás, tím topcoach.sk (info@topcoach.sk, 0914 703 900).

Kedy?

14.12.2017 - 14.12.2017
18:00 - 20:00

Kde?

Hviezdoslavovo námestie 20
811 02 Bratislava

Cena

29.00
KÚPIŤ VSTUPENKU