Sila prvého dojmu a čítanie tajných signálov

Prednášajúci: topcoach.sk - Zora Inka Grohoľová

O Podujatí

Vedeli ste, že prvý dojem sa vytvára v priebehu menej ako 5 sekúnd? A že až 65% komunikácie sa deje neverbálnou formou?

 

Obsah workshopu: ako robíme nultý, prvý a druhý dojem. Ako sa ubrániť neverbálnej manipulácii. Ako čítame a vysielame tajné signály. Ako získať výhody správnym použitím neverbálnych signálov. A prečo nohy prezradia viac ako slová.

Pre koho je workshop určený: pre tých, ktorí veľa komunikujú, chcú sa lepšie vyznať v ľuďoch a mať komunikačnú výhodu ešte predtým, ako vôbec prídu na nejaké stretnutie.

Ciele workshopu: rozpoznať pokusy o manipuláciu, čítať neverbálne signály a zámerne a cielene komunikovať to, čo chcete.

Ako bude workshop prebiehať: interaktívnou zážitkovou formou.

Čas: 18:00-20:00

Miesto konania: Impact Hub Bratislava 

Kapacita workshopu: kapacita je obmedzená na 20 miest.

 

Lektorka workshopuZora Inka Grohoľová

Koučka, mediátorka, členka medzinárodnej federácie koučov (ICF)

Koučovaniu sa intenzívne venuje od roku 2011. Jej prax zahŕňa viac ako 800 hodín individuálneho aj tímového koučovania. Svoju kvalifikáciu si udržiava a prehlbuje najmä prostredníctvom tréningov spoločnosti Neuro Leadership Group. Spolupracuje so Slovenským rozhlasom, s TV Markíza a ďalšími slovenskými médiami, kde sa pravidelne vyjadruje k témam vzťahov, komunikácie, motivácie a riešenia konfliktov. Venuje sa tiež mediácii, je registrovanou mediátorkou pri Ministerstve spravodlivosti a zriaďovateľkou Bratislavského mediačného centra. 

topcoach.sk: tento workshop je súčasť konceptu topcoach.sk, ktorého cieľom je uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom LeTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi.

Tešíme sa na vás, tím topcoach.sk (info@topcoach.sk, 0914 703 900).

Kedy?

12.12.2017 - 12.12.2017
18:00 - 20:00

Kde?

Hviezdoslavovo námestie 20
811 02 Bratislava

Cena

29.00
KÚPIŤ VSTUPENKU