O mne

Verím, že sa potrebujeme viac sústrediť na to, čo nás ako ľudí spája, nie rozdeľuje. Zároveň úsilie pracovať na vlastnom rozvoji je pre mňa samozrejmosťou a bolo a bude prioritou. Spoločnosť dotpeople s.r.o. som založila v presvedčení, že môžeme spoločne budovať pohodovú atmosféru, pretože u nás "netlačíme na pílu". V dotpeople veríme, že niekedy je ten najväčší progres spo-ma-liť alebo sa to skôr naučiť.
doubleb s.r.o. - Medzinárodne certifikovaný výcvik (ICF) - Integratívny coaching a kľučové kompetencie - Integrative, coaching and core competencies, doubleb s.r.o. - Integrative Certified Professional Coach, Vzdelanie v odbore filozofia Univerzita Komenského v Bratislave, Doplňujúce pedagogické štúdium Univerzita Komenského v Bratislave, Inner Leadership program.
Koučujem ľudí témy, s ktorými oni sami prichádzajú. Aj nemať tému môže byť téma. :) Nie som psychológ, preto samozrejme nediagnostikujem. Som koučka, ktorá verí, že naša priorita je starostlivosť o nás samých, porozumenie sebe a svojim emóciám. Počas koučingu so mnou veľa hovoríme o možnostiach, o tom ak niečo vo Vašom "programe" nefunguje hľadáme alternatívy, ktoré fungovať môžu.
Rozvoju sa venujem od roku 2014. Prešla som korporátnym svetom a zistila, že to nie je moja cesta. Chcem tu byť pre Vás vo svojej autenticite.
Pohodový a priateľský :), Formou: Facetime, Whatsapp, Skype, Zoom, Osobné stretnutie samozrejme možné a vítané.

Cena sedenia

45,00 € 55 min

Pozn.: Zistime, či medzi nami preskočila iskra, preto navrhujem absolvovať prvý 30 min. rozhovor grátis.

Rezervácia služby

Napíšte mi