O mne

Myslím si, že každý človek má právo na svoju vlastnú cestu životom a má právo vybrať si svoj vlastný smer. Celý život som sa venovala práci s ľuďmi najprv ako marketér a človek, ktorý sa venuje budovaniu značiek. Neskôr som sa začala venovať ľuďom, ktorí chcú zmeniť svoju prácu, rozvíjať svoju kariéru či zmeniť kariérne zameranie. Koučing prišiel ako prirodzený rozvoj môjho zamerania a priniesol efektívne nástroje k ovládaniu životného GPS. Veľmi často si upratujeme priestor, v ktorom bývame a málokedy si upratujeme v sebe a vo svojich myšlienkach. Koučingové stretnutie prináša nielen čas venovaný vašej téme, ale aj jednoduchý spôsob ako si usporiadať vlastné myšlienky, názory a postoje. Klienti oceňujú, že získajú jasno v tom, čo chcú, čo potrebujú a aj čo nechcú. Majú jednoduchý plán, ktorý im pomáha realizovať ich rozhodnutia. A vedia, že riešenie vždy existuje. Je to len otázka uhla pohľadu.
Venujem sa tým, ktoré hľadajú a chcú nájsť odpovede na svoje otázky. Väčšina mojich klientov sú ženy, ktoré cítia, že potrebujú posunúť seba a svoj život vlastným smerom.
Osobne aj online.

Cena sedenia

50,00 € 60 min

Môj najnovší článok

Upratovanie v hlave

Ako často upratujete doma? Jeden krát týždenne? A ako často robíte doma veľké upratovanie, počas ktorého nazriete aj do skríň, zásuviek a krabíc? Dva krát do roka?

Nejde o to, či doma upratujete a koľko...

Rezervácia služby

Napíšte mi