Profil foto

Mgr. Daniel Fernández Cantalapiedra

O mne

Najlepšie roky tvojho života sú tie, počas ktorých sa zaujímaš o svoje problémy. Neobviňuješ z nich iné osoby, situácie alebo náboženstvo. Uvedomuješ si, že nakoniec si to ty, kto má v rukách svoje vlastné rozhodnutia.
Kondičný tréner I. kv stupeň - Efectfit Academy Slovensko, Kouč - UNED Madrid (Španielsko), Mgr. Osobný tréner - Nebrija Univerzita Madrid (Španielsko).
Volám sa Daniel Fernández Cantalapiedra a prostredníctvom tohto textu by som vám chcel predstaviť môj program FIT-Repetition: program na vytváranie nových zdravých návykov. Dôvodom, prečo som vytvoril tento program je, že vám chcem pomôcť realizovať obzvlášť originálny a inovatívny systém, aby študent alebo osoba, ktorá – rovnako ako vy – číta moju prácu a realizuje ju v praxi, bola s pomocou facilitátora, trénera alebo samostatne, schopná dosiahnuť podstatné zlepšenie kvality života. So správnym prístupom a materiálmi, ktoré budete potrebovať, môžete zlepšiť svoj život ako z hľadiska návykov, to znamená z hľadiska správania, tak aj na emocionálnej úrovni, to znamená cítiť sa dobre vďaka lepšej kontrole svojho vlastného myslenia.

Oblasti pôsobenia

Cena sedenia

8,00 € 45 min

Môj najnovší článok

Býť šťastní a rozlúčiť sa s sťažovanie

Prepáčte, že takto myslím. Ako americký psychológ Albert Ellis raz povedal: „Realita je na hovno. Stále však môžeme byť (veľmi) šťastní“. Ten „veľmi“ je moje.

Žijeme vo svete, ktorý je v najlepšom...

Rezervácia služby

Napíšte mi