Profil foto

Mgr. Darina Peniašková

O mne

Koučovanie, ako forma uvažovania ma veľmi presvedčila už niekoľko rokov dozadu. Z manažérskeho koučovania som prešla do celostného koučingu, kde sa s individuálnymi klientmi zameriavame na celostné nastavenie mysle na želaný výsledok a nie na prekážku. Ako kouč sa snažím z ľudí vyťažiť maximum ich potenciálu, motivovať ich pre nich najvhodnejšou cestou, pomáhať im, aby našli vlastné odpovede a robili svoje rozhodnutia, za ktoré prevezmú zodpovednosť. Koučovanie, ako aj dobrovoľníctvo v neziskových organizáciách sa stalo mojou vášňou, poslaním a životným štýlom. Je pre mňa vysoko motivujúce vidieť postupné zmeny u mojich klientov, ktorí sa rozhodli chcieť, byť dostatočne mohúcni a mocní mať svoje vysnívané životy. Každý jeden z nich je veľkou inšpiráciou k tomu, že keď sa nenecháme ovládať druhými, prijmeme zmenu, ktorú si uvedomíme a začneme čeliť vlastným strachom a obavám, dokážeme nastaviť naše mysle na úspešný a šťastný život. A keď takto rozmýšľame, tak aj konáme.
Business coaching- meaning and mechanics of coaching in business, Standards of coaching: Development of Core Competencies.
Celostný koučing-povedzte mi, ako chcete žiť a spoločne sa tam budeme kráčať, koučing v neziskovom sektore, mentoring pre začínajúcich podnikateľov, školenia soft skills.
Manažérsky koučing od roku 2010. Koučing podľa ICF od roku 2018.
Osobne a Skype. Pričom miesto si vždy určuje klient podľa svojich preferencii/koučovňa, kaviareň, pracovňa, les, kancelária, prechádzka, ihrisko, vináreň,..../ tak, aby ste sa tam cítili bezpečne a pohodlne.
Mediačná kancelária - JUDr. Martin Biskupič - https://martinbiskupic.sk/. Centrum pre týrané matky s deťmi - Jozefínum.

Napíšte mi