Profil foto

Mgr. Janette Šimková

O mne

Sprevádzam ľudí k tomu, aby sa nevracali späť s pokusom o nový začiatok, ale začínali tam, kde prestali, aby vytvorili nový koniec. Svoju prácu beriem ako poslanie so zodpovednosťou pomáhať ľuďom k úspechu podľa ich predstáv. Okrem individuálnej práce s klientmi ma napĺňa aj práca so skupinami. Pravidelne sa zúčastňujem motivačných prednášok na festivaloch a konferenciách. Zameriavam sa najmä na inovatívne prístupy vo vzdelávaní dospelých, kreujem workshopy tak pre biznis prostredie, ako aj pre verejnosť. Som publicisticky činná, moje články sú uverejňované v printových aj online médiách, píšem vlastný blog. Na základe mojich dlhoročných skúseností (11-ročná prax s 3000 odkoučovanými hodinami) vznikol môj úspešný knižný debut Žijte své lepší já, ktorý vyšiel v roku 2017 vo vydavateľstve Portál. V roku 2019 mi vyšla druhá kniha Knižka, s ktorou sa dá žiť.
Som certifikovaný kouč RCS, absolvovala som intenzívny tréningový program Results Coaching Systems akreditovaný ICF (International Coach Federation). Modelu pre koučing párov a rodiny som sa učila u jedného z najlepších súčasných koučov na svete – Dr. Marilyn Atkinson, PhD., medzinárodne uznávanej školiteľky koučov. Absolvovala som certifikovaný tréning Family and couples coaching od Erickson College International. Som absolventkou dvojročného psychologického výcviku Integratívna práca s motiváciou a zmenou v komplexných systémoch, rodinách a pároch v Coachinplus pod vedením odborného garanta prof. Antona Heretika. Využitiu princípov a techník Motivačných rozhovorov, ktoré sú komunikačným prístupom zameraným na podporu klientov v nachádzaní a rozvíjaní vnútornej motivácie k zmene, som sa učila v 60-hodinovom výcviku u Dr. Jana Soukupa. Som členkou Európskej rady pre koučovanie a mentorovanie EMCC.
Pracujem s jednotlivcom, párom alebo skupinou vždy, keď sa dohodneme na koučovacom kontrakte.
Freelancer od roku 2008 s privátnou praxou a odkoučovanými 2200 hodinami.
Osobne, písomne, online, telefonicky, cez Skype.
Skúsenosti z projektov: Koučka pre kampaň Objav svoju krásu značky DOVE (2013), Koučka kampane FIGARO Spokojná si dokonalá (2015), Lektorka workshopov mesačníka FORBES (2014), Mentálna koučka športovej strelkyne-puškárky Daniely Demjén-Peškovej, účastníčky dvoch olympiád (2015), Držiteľka ocenenia Strieborná E-žena roka 2012.

Cena sedenia

70,00 € 60 min

Pozn.: Úvodné stretnutie je v trvaní 90 minút, slúži na zoznámenie, zodpovedanie otázok a prebratie očakávaní od spolupráce. Spoplatnených je iba 60 minút.

Rezervácia služby

Napíšte mi