Profil foto

Mgr. Silvia Gallová, PCC

O mne

Koučing je mojím životným poslaním. Venujem sa mu od roku 2010, pričom som mala príležitosť pracovať s klientami z rozličných sfér – od neziskových organizácií, cez podnikateľov, až po korporátnu sféru. Mojím centrálnym zameraním je biznis koučing, pretože verím, že vďaka tomuto nástroju a firemnej kultúre postavenej na koučingu dokážeme pre ľudí vytvoriť bezpečné pracovné prostredie na rast a vysoký výkon. Koučing vnímam aj ako mimoriadne vhodný nástroj na vedenie strategických zmien, najmä ak je kombinovaný s agilnými metódami práce s tímom a vizuálnymi technikami. Okrem samotného vykonávania koučingu na úrovni jednotlivcov či tímov vediem aj viaceré výcviky v korporátnej oblasti, ako aj pre širokú verejnosť. Ako ICF mentor-kouč sa venujem aj individuálnemu rozvoju profesionálnych koučov.
Vyštudovala som žurnalistiku, neskôr postgraduálne medzinárodné vzťahy a európske právo, som držiteľkou Diploma in Business Coaching, certifikátu z intergratívneho koučingu. Zároveň som registrovaná ako mediátorka na Ministerstve spravodlivosti Slovenskej republiky, certifikovaná trénerka a facilitátorka.
Mojimi srdcovými pracovnými i súkromnými témami sú okrem koučingu aj agile, leadership, komunikácia a mindfulness.
Vo svojej praxi evidujem vyše 900 hodín koučovania, 150 hodín individuálneho mentoringu a viac ako 100 hodín tímového koučovania. Pracovala som s 33 národnosťami, v slovenskom i anglickom jazyku.
Preferujem osobnú komunikáciu, ale konzultácie a koučing vykonávam aj "virtuálne", ak je taká potreba. Klientom ponúkam aj netradičné formy koučingu, ako je napríklad koučing počas prechádzky v prírode.

Cena sedenia

80,00 € 90 min

Pozn.: Úvodné stretnutie slúži na vzájomné zoznámenie a je bezplatné.

Rezervácia služby

Napíšte mi