O mne

Napĺňa ma, keď vidím okolo seba ľudí vnútorne rásť smerom, ktorý si sami zvolili i zbavovať sa ťaživého problému. Rada sprevádzam ľudí osobnostným rozvojom a napomáham k biznis rozvoju - podnikateľov, zamestnávateľov, manažérov, zamestnancov, HR manažérov – jednoducho všetkých, ktorým záleží na napredovaní firmy, svojich zamestnancov i seba. Som pripravená pomôcť aj v takom prípade, keď človek chce niečo urobiť, aj racionálne vie ako na to, je vyškolený, napriek tomu sa mu nedarí alebo to urobí inak než zamýšľal. Vediem ľudí k prekonaniu psychických i fyzických problémov prácou s vedomou i nevedomou mysľou. Používam účinné techniky - koučovanie, mentorovanie, trénovanie, vzdelávanie, hypnózu, NLP techniky a mnohé ďalšie. Spoločne zameriame našu prácu na želaný výsledok.
Filozofická fakulta Univerzity Komenského, Bratislava. Kurzy a výcviky: Akreditovaný externí profesionální kouč - Koučink Centrum Praha, Koučing, Týmový koučing v praxi - Koučink Centrum Praha, Proaktívny manažér, Typológia osobnosti MBTI - Coaching Systems Praha, Konverzačná hypnóza pod vedením odborníka so 40-ročnými skúsenosťami PhDr. Jiřího Zíku z Prahy, Hypnóza pre osobnostný rozvoj pod vedením PhDr. Renáty Ráchelovej z Bratislavy, Zvládání stresu pomocí relaxačních dovedností - Autogénny tréning pod vedením Mgr. Veroniky Víchovej z Prahy, ktorá vedie Pracovnú skupinu pre Autogénny tréning v ČR, Mentální trénink a koučink - CETERAS, Brno, NLP Essentials a Neo-Ericksonian Hypnosis - kanadská škola Hypnosis Academy Mike Mandel ukončená vydaním certifikátov - Certificate Hypnotist a Certified NLP Essentials
Osobnostný a biznis rozvoj. Zmeny a zlepšenia osobného života a práce. Zlepšenie výkonu, manažérskych a interpersonálnych zručností. Príprava začínajúcich manažérov. Príprava plánu „B“ k stabilizácii a reštartu biznisu, redesign budúcnosti. Relaxácia od napätia a stresu. Zlepšenie psychického a fyzického stavu - úzkosti, strach, fóbie, panika, nespavosť, stres, tréma, vyčerpanie, bolesti, migréna, závislosti (fajčenie, alkohol...), nevhodné návyky, prokrastinácia, nadváha, poruchy kardiovaskulárne, príjmu potravy, alergie, astmatické či kožné problémy, tinnitus..., sebavedomie, sebaúcta, sebaláska.
8 rokov riadenia ľudí, 9 rokov lektorovania manažérskych zručností
Osobne, mailom, cez Skype, WhatsApp, Facebook, Messenger
Podľa našej dohody.

Cena sedenia

50,00 € 60 min

Pozn.: Prvé nezáväzné stretnutie je zdarma.

Rezervácia služby

Napíšte mi