O mne

Som profesionálna koučka s medzinárodnou certifikáciou PCC (Professional Certified Coach), konzultantka a mentorka pre jednotlivcov, tímy a skupiny. * Členka predsedníctva Slovenskej asociácie koučov – SAKo * Členka ICF Slovak Charter Chapter * Členka ICF Global * Interný kouč a špecialista vzdelávania pre Martinus s.r.o. Verím v lepšie zajtrajšky a užitočnosť nikdy nekončiaceho učenia sa. Aj preto sa neustále vzdelávam. Aby som zajtra bola lepšou koučkou, mamou, kolegyňou… lepším človekom ako dnes. Žijem a rozvíjam prístup zameraný na riešenie – solution focused approach. V práci, rodičovstve, vzťahoch… všade tam, kde potrebujeme riešiť problémy, meniť veci a napredovať. Svojim klientom pomáham vidieť a tvoriť najlepšie možné alternatívy v ich pracovných aj súkromných roliach. Posmeľujem ich v presvedčení, že meniť veci je možné a že to máme vo svojich rukách. Koučovanie nie je pre mňa len profesia. Je to prístup k životu a témam, ktoré nás stretávajú. Verím v to, že každý dokáže robiť veci inak a meniť to, ako to v živote má. Záleží mi na tom, aby každé koučovacie stretnutie bolo pre klienta príjemným a užitočným zážitkom. Témy, s ktorými najčastejšie prichádzajú moji klienti: - rozvíjanie koučovacej kultúry a mindsetu vo firme - zmena kultúry, fungovania tímu… chceme zmenu - šťastie a spokojnosť v práci u nich samotných, či v tíme - samoriadenie a potreba „uvoľniť si ruky“ - ako mať viac času na rodinu, seba - zlepšenie komunikácie, vzťahov - ako byť lepším manažérom, či lídrom - zlepšenie produktivity - zadefinovanie svojej role - rozvoj emočnej inteligencie
* Brief Coaching Training (ACTP) - 125 hod, (https://www.kouc.sk/kurzy_koucingu/brief-coach-training-i-iii-actp/) * Solution-focused Team and Group Coaching - 36 hod, Co/Man, 1. systemická, spol. s r.o., koučovacie a vzdelávacie stredisko, 976 34 Tajov č. 1127, www.kouc.sk * Kids' Skills - prístup zameraný na riešenia ako metóda sociálnej práce s deťmi, rodičmi a komunitou - 48 hod, Dalet z.s. (https://www.kouc.sk/kurzy_koucingu/kids-skills-koucovanie-detskych-zrucnosti/) * Supervízia zameraná na riešenie v praxi s Benom Furmanom - 16 hod, MD - Dalet z.s.
1000+ odkoučovaných hodín
Osobne i online.
Martinus s.r.o., Barborak s.r.o., ZSE, Multisport, Teach for Slovakia, Butterfly Effect, Freshlab – Eva Švikruhová, AERO PAINT SERVICE, I AMbitious.

Napíšte mi