O mne

Mám dlhoročné skúsenosti v manažmente na obchodných pozíciach a vo vedení firiem. Viedol som obchodné tímy a oddelenia v najväčších IT firmách na Slovensku. Po korporátnej kariére som vstúpil do start-upového sveta a riadil slovenský fintech start-up, ktorý expandoval a pôsobí na hlavných svetových trhoch. Následne som založil a vediem vlastnú IT firmu. Okrem vedenia firiem a manažérskej kariéry, mám skúsenosti ako konzultant a kouč pomáhajúci jednotlivcom a firmám. Ako konzultant som mnohým firmám a start-upom odporúčal nastavenie vhodnej obchodnej stratégie. Pre investičnú spoločnosť som realizoval dlhodobý projekt validácie investície otvorenia novej výrobnej divízie s kompletným zastrešením stratégie, investičných nákladov a expanzie v strednej Európe. Jednotlivcom pomáham v rozvoji ich osobných cieľov koučovaním a mentoringom v biznisových otázkach. Okrem spomínaných aktivít pravidelne prednášam v coworkingových centrách a na rôznych konferenciách najmä o obchodných a vyjednávacích zručnostiach.
Biznis koučing - mentoring manažérskych zručností.
Viac ako 4 roky aktívne vedenie prednášok, workshopov a konzultácii ohľadom biznisu, obchodu, manažérskych zručností a sebarozvoja.
Osobne i online.

Cena sedenia

50,00 € 60 min

Pozn.: 1 hodina je bezplatná. Jedná sa o ukážkové sedenie, kde si overíme či si klient a kouč "sadli" a preberieme zadanie a rozsah.

Môj najnovší článok

Pravidlá úspešného vyjednávania

1. Neurob nič.

Aj keď to znie kuriózne, ale ak vieš, že tvoje šance na úspech sú nízke a vyjednávanie skôr naštrbí alebo pokazí vzťah či situáciu, tak je lepšie nevyjednávať....

Rezervácia služby

Napíšte mi