O mne

Volám sa Tomáš Gebe, som z Košíc a mám 33 rokov. Pracoval v telekomunikačnom sektore takmer osem rokov. Začínal som ako predajca, postupne som sa vypracoval cez kouča na vedúceho tímu. Som líder a kouč z reálneho života. Mám dlhoročné skúsenosti obchodníka aj školiteľa, tiež aj poznatky z personálnej oblasti, vedenia a riadenia ľudí. Rozhodol som sa, že využijem všetky nazbierané vedomosti z praxe a podelím sa s nimi. Rozhodol som sa, že budem umelcom! Koučovanie totiž vnímam ako istý druh umenia. Je to majstrovský obraz o nás – ľuďoch. Je to dokonalá symfónia pestrých farieb našej vnútornej sily. Je to štetec, ktorý nájde na palete aj tie odtiene, o ktorých sme ani netušili, že existujú. Štetec, ktorý tieto farby dokáže spojiť, aby vytvorili perfektné umelecké dielo. Dielo, ktoré je o príležitostiach a možnostiach, o skrytej sile v každom z nás. Práve preto vznikol kouč.club, s cieľom ponúkať a poskytovať profesionálne, kvalitné a ucelené vzdelávacie kurzy pre osobnostný rast a rozvoj mäkkých zručností. Som tu pre každého, kto hľadá cestu k výsledkom, chce byť efektívny a túži po úspechu či už v pracovnom alebo súkromnom živote. Ponúkam komplexné školenia a odborné workshopy v oblasti práce s ľudskými zdrojmi. Kurzy vediem jedinečným koučovacím prístupom, vďaka čomu účastníci nájdu pre seba inšpirácie a cenné poznatky, ktoré vedia okamžite použiť v praxi (vedenie ľudí, riadenie zmien, predajné a komunikačné zručnosti, koučing…).
Som členom Medzinárodnej federácie koučov a Slovenskej asociácie koučov. Koučujem, vzdelávam, prednášam a mentorujem v slovenčine aj v maďarčine.
Osobné stretnutie, telefonická konzultácie a Skype koučing.

Cena sedenia

50,00 € 60 min

Pozn.: Prvý rozhovor v trvaní 45 minút získate iba za 20€! Každá ďalšia hodina za 50€, respektíve balík 3 hodín (180 minút) za výhodných 120€. Pre zamestnancov spoločností T-Systems a U.S. Steel Košice ponúkam bezplatné koučovanie v rámci firemných benefitov.

Rezervácia služby

Napíšte mi