O mne

Som medzinárodne certifikovaná koučka. Mojimi klientmi sú profesionáli z rôznych oblastí - top manažéri, lekári, akademickí pracovníci, etablovaní aj začínajúci podnikatelia. Rovnako i ľudia, ktorí sa do pracovného procesu ešte len pripravujú alebo sa do neho vracajú - mamy na materských dovolenkách a študenti. Všetkých spája jeden menovateľ - chcú byť lepšími, úspešnejšími, spokojnejšími, šťastnejšími, chcú viac. A ja mám to privilégium byť pritom ako sa im to, krok po kroku, darí. Využívajúc svoje viac ako 20-ročné skúsenosti a vedomosti z korporátneho businessu pôsobím aj ako mentorka a lektorka prevažne pre oblasť soft skills a negociácií.
ACC (International Coach Federation), Business Coaching Trained Coach (Business Coaching College).
Mentoring pre koučov (2018), Development of Core Competencies (2018), A Brain-Based Approach to Creating Awareness (2018), Using Neuroscientific Facts to Support Executive Coaching (2018), Smooth Collaboration in Team Coaching (2018), How to Coach Clients to Become Influential (2019), How to Master Mind When Emotions Affect Choices (2019)
Od roku 2017.
Osobne, Skype a FaceTime.
Referencie na vyžiadanie.

Cena sedenia

110,00 € 90 min

Pozn.: Poskytujem prvé koučovacie stretnutie v dĺžke 30-45 minút bezplatne.

Môj najnovší článok

8 spôsobov ako klameme samých seba alebo lepšie v bezpečí ako mizerne

Kto a kedy vás naposledy oklamal? Ste si istí, že to bol ten človek, o ktorom „viete“, že vám klamal, alebo to bolo jedno z približne 175 rôznych presvedčení a skreslení, ktoré máme každý z nás, a ktoré...

Rezervácia služby

Napíšte mi