Profil foto

Zora Inka Grohoľová, ACC

O mne

Som koučka s medzinárodnou certifikáciou. Pracujem s desiatkami individuálnych aj firemných klientov z rôznych oblastí, s partnerskými dvojicami a tímami. Pracujem v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku. Využívam metódu Brain based Coaching, ktorá je založená na najnovších poznatkoch neurovedcov o fungovaní mozgu a efektívnom využívaní jeho schopností. Spolupracujem s TV Markíza, Slovenským rozhlasom, Rádiom Viva a inými médiami, kde hovorím o vzťahoch, komunikácii, motivácii a riešení konfliktov. Som tiež registrovaná mediátorka pri Ministerstve spravodlivosti a zriaďovateľka Bratislavského mediačného centra, kde sa venujem riešeniu konfliktov v rodinách, pri výchove, alebo v pracovných a iných vzťahoch.
Associated Certified Coach (International Coach Federation). Využívam metódu Brain based Coaching, ktorá je založená na najnovších poznatkoch neurovedcov o fungovaní mozgu a efektívnom využívaní jeho schopností. Som tiež registrovaná mediátorka pri Ministersteve spravodlivosti a zriaďovateľka Bratislavského mediačného centra.
5 rokov.
Osobne a cez Skype.
Spolupracujem s TV Markíza, Slovenským rozhlasom, Rádiom Viva a inými médiami, kde hovorím o vzťahoch, komunikácii, motivácii a riešení konfliktov.

Cena sedenia

120,00 € 120 min

Pozn.: Poskytujem bezplatné ukážkové koučovacie sedenie v trvaní 45 minút.

Rezervácia služby

Napíšte mi