Ponuka služieb

Biznis koučing

OnlineOffline
Potrebujete v práci robiť dôležité rozhodnutia, viesť tím ľudí alebo len vychádzať s kolegami a efektívne pracovať. Biznis koučing vám ukáže cestu správnych riešení.

NLP koučing

Offline
NLP koučing rúca zaužívané vzorce z detstva a mladosti, ktoré nás brzdia. Konflikt, medziľudské vzťahy, tvorba projektu, tímoví koučing.

Zmeň svoj život - Transformačný koučing program

Offline
Transformačný koučing je unikátny program zostavený YouCoach Academy. Na začiatku programu si sami nastavíte oblasť, ktorej sa chcete lepšie venovať. To, čo vo vašom živote nefunguje, ale chcete to zmeniť. Počas nasledujúcich 6 mesiacov túto oblasť spolu preskúmame a nastavíte si kroky, ktoré budú viesť k požadovanej zmene. V samotnom názve je zámerne napísané Transformačný koučing. Počas obdobia 6 mesiacov, sa budú vo vašom živote diať zmeny. V programe je intenzívna práca s klientom, využívanie NLP koučingu a transformačného koučingu. Trvanie : 6 mesiacov Frekvencia stretávania: 1 x mesiac Rozsah: 6 hodín individuálneho koučingu podľa vášho programu + 6 hodín mentoringu Ako to funguje? Začneme úvodným stretnutím, kde sa pozhovárame a zistím vaše očakávania a čomu sa chcete venovať. Toto stretnutie nie je zahrnuté v 12 hodinách. Jedno stretnutie pozostáva z hodiny mentoringu a hodiny koučingu. Termíny: víkendové

Napíšte mi